NexT - 2010-11-12 11:33:59

Jest to krótki poradnik dla tych którzy chcą pograć w cs'a i tych co dopiero zaczynają(jeżeli jesteś pro to daruj sobię lekturę :D)

Powiem tak: Najlepiej jak masz kumpla który ci powie co i jak należy robić.

Jeżeli jednak nikt z kumpli nie gra w cs'a nie zniechęcaj się(do tego będę wracał).Nie będę pisał o instalacji i innych pierdołach zaczniemy od razu od gry.

Na początku swej kariery nie kupuj snajperek bo i tak nikogo nei zabijesz, bardziej polecam mp5,m4 lub kałacha z nimi prędzej kogoś upolujesz:D.

Nie strzelaj nigdy długimiseriami, ponieważ nikogo w ten sposób nie zabijesz.Jeśli kogoś zobaczysz, najlepiej kucnij i stzrelaj pojedynczymi strzałami(w zależności od odległości możesz walić dłuższymi seriami).Pamiętaj jeszcze żeby nie skakać co jest częstym nawykiem u quake'owców :P.Celność podczas skoku jest tak minimalna że tylko Lucky Luke by zabił :D

Osobiście znam ludzi którzy bardzo się stresują.Jest to poważny błąd.Jeśli coś skopiesz(np. zostaniesz z kimś sam na sam stoisz za nim a mimo to go nie zabijesz :P) nie przejmuj się.Inni powyzywają cię chwilę a zaraz zapomną.Na początku każdy się zniechęca bo dostaje niewiadomo skąd i od kogo :D.Dobrym sposobem an to jest zebranie kumpli którzy też nigdy nei grali i z nimi granie na jakimś pustym serwie ( lub na własnym jak zrobicie).Gdy już podskoczy wasz skill możecie wejść na jakieś większe servy.

Pamiętajcie jeszcze żeby się nie bać pytać!! Jeśłi wszyscy drą się żebyś coś zrobił albo sypią jakimiś skrótami spytaj się co to oznacza a nie stój jak idiota ani nie uciekaj z serva.

Juras - 2010-11-12 21:17:36

Więksość rzeczy (krótkie serie,bronie ) jest w moim poradniku ale spox

Juras - 2010-11-12 21:19:50

NexT napisał:

Osobiście znam ludzi którzy bardzo się stresują.

Sagan:D:D
Dobra, a tak na serio to kogo

brazilian jiu jitsu stopnie nr tel do wolnej dziewczyny patron singli Dziewczyny na tel numery tel kalisz www.newgeneration.pun.pl